KONFERENCJA „POLA NADZIEI”

  29 marca 2023 roku przedstawiciele szkolnego wolontariatu: Kornel Ataman, Łucja Furtak, Wiktoria Lech, Wiktoria Pieczonka i Wiktoria Stępień wraz z opiekunami Panią Eweliną Pietruszką i Panią Małgorzatą Mikłoś uczestniczyli w konferencji „Pola Nadziei” zorganizowanej przez Fundacje Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

W czasie konferencji uczniowie zapoznani zostali z działalnością Domowego i Stacjonarnego Hospicjum, oraz z akcjami i działaniami wolontariatu hospicyjnego. Podobnie jak przedstawiciele z innych szkół z terenu Rzeszowa i okolic mieli możliwość opowiedzieć o prowadzonych na terenie swojej szkoły akcjach i działaniach na rzecz hospicjum. Udział uczniów w konferencji był również potwierdzeniem naszego udziału w akcji „Pola Nadziei” do której postanowiliśmy się przyłączyć.

  Cieszymy się bardzo, że będziemy częścią tego przedsięwzięcia, a zebrane w czasie kwesty datki przekażemy na rzecz hospicjum dla najbardziej potrzebujących dzieci. O szczegółach będziemy informować, ale już dziś wszystkich zapraszamy do udziału w tak pięknej i potrzebnej akcji.

Galeria Foto

Małgorzata Mikłoś

Ewelina Pietruszka

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.