UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO INTERDYSCYPLINARNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły: Julia Stochla (kl.7) oraz Antoni Patron (kl.8) zostali laureatami Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Języka Angielskiego „Attractions of my little homeland” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Kpt. Józefa Batorego w Weryni oraz Podkarpackie Centrum Edukacji w Rzeszowie. 
Julia i Antoni nagrali i opracowali film promocyjny w języku angielskim przedstawiający atrakcje turystyczne naszej miejscowości – Łąka.

Stworzony przez naszych uczniów film zajął pierwsze miejsce w kategorii „Film promocyjny”. Jest on nie tylko angażujący i informacyjny ale także ukazuje niezwykle szerokie umiejętności posługiwania się przez naszą młodzież technologiami informacyjno – komunikacyjnymi.

W dniu 10.06.2025 r. uczniowie wraz opiekunem, Panią Sylwią Drzał oraz rodzicami i sołtysem wsi Łąka udali się do Szkoły Podstawowej w Weryni na uroczystą galę rozdania nagród. Po części oficjalnej uczniowie wraz opiekunami oraz goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Weryni.

Uroczystość została zakończona wspólnym zwiedzaniem Parku Etnograficznego – Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Wszystkie nagrodzone filmy są dostępne na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Weryni. Link poniżej:

Szkoła Podstawowa im. kpt. Józefa Batorego w Weryni, Werynia 382 (edupage.org)

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Drzał

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.