ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23. Tradycyjnie rozpoczęło się ono Mszą Świętą w kościele parafialnym. Po Mszy Świętej uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia.

Uczniowie klasy VIII w krótkiej części artystycznej pożegnali się ze szkołą. Słowem oraz wierszem podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ciepłą, miłą atmosferę, za troskę oraz za trud w przekazywaniu wiedzy. Następnie uczniowie klasy VII w imieniu swoim i swoich młodszych kolegów pożegnali na wesoło uczniów klasy VIII życząc im samych sukcesów na dalszej drodze edukacji.

Po części artystycznej i krótkim przemówieniu skierowanym do zebranych Pani Dyrektor wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły wraz z nagrodami książkowymi. Świadectwa z paskiem i nagrody książkowe odebrali również uczniowie klas I-VI. Na uroczystości wręczone zostały rodzicom listy gratulacyjne. Po części oficjalnej wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami w salach lekcyjnych gdzie świadectwa odebrali pozostali uczniowie.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy wyników w nauce i życzymy powodzenia w kolejnych latach nauki! Wam, Drodzy Absolwenci, życzymy abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

  Fotorelacja

Małgorzata Mikłoś

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.