ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/ 2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/ 2022 w naszej szkole rozpoczęło się Mszą  Święta celebrowaną przez księdza wikarego Mariusza Mastaja. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do szkoły. Na sali gimnastycznej odbył się ciąg dalszy uroczystości. Klasa 7 wraz z wychowawcą przygotowała krótkie  pożegnanie  klas ósmych.

Obie klasy 8 przedstawiły nam część artystyczną uwieńczoną prezentem – niespodzianką dla całego Grona Pedagogicznego polonezem w ich wykonaniu. Następnie Pani Dyrektor wręczyła absolwentom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Na szczególną uwagę zasługuje jedna z absolwentek Maria Brzoza, która została potrójną laureatką konkursów przedmiotowych. To jednak nie koniec sukcesów Marysi, ponieważ  może się poszczycić także tytułem finalistki w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej i tym samym tytułem w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej. Otrzymała także wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.   Później pozostali uczniowie młodszych klas naszej szkoły otrzymali świadectwa i nagrody za cały rok pracy.   Pani Dyrektor wręczyła również listy gratulacyjne rodzicom dzieci wyróżniającym się najlepszymi wynikami na koniec roku.    Po zakończeniu uroczystości na sali, wszyscy uczniowie udali się do swoich klas wraz z wychowawcami.

Wszystkim życzymy pięknych, kolorowych wakacji. Niech ten czas wakacyjnego odpoczynku przyniesie Wam dużo radości i przyjemności.

Galeria foto: https://photos.app.goo.gl/CAQ632baHTCddQr68

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.