WYCIECZKA DO MUZEUM OKRĘGOWEGO W RZESZOWIE
W dniu 7.10.2021 roku klasa VI uczestniczyła w lekcji muzealnej pt. “Szabla i pancerz. Opowieści sarmackie o husarii, Sobieskim i odsieczy wiedeńskiej”.
Uczniowie mieli również okazję zapoznać z ciekawymi eksponatami wystaw stałych muzeum.













