PROJEKTY UCZNIÓW KLASY I „A”

   W miesiącu lutym uczniowie klasy I „a” wykonali dwa projekty. Pierwszym zadaniem w formie projektu było wykonanie hodowli rzeżuchy w 4 doniczkach. Uczniowie samodzielnie posiali roślinkę i podlewali. Po około dwóch tygodniach przynieśli swój projekt w formie zdjęć pokazujących postępy w hodowli rzeżuchy.

  Drugi projekt uczniów polegał na przeczytaniu wybranego fragmentu książki Marii Kownackiej „Plastusiowy pamiętnik” i wykonaniu do niej ilustracji. Uczniowie zaprezentowali swoje prace na dolnym korytarzu.

Aleksandra Markiewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.