PASOWANIE PIERWSZAKÓW

  PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I

W środę, 6 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek oraz układu tanecznego. Tego dnia panowała świąteczna atmosfera.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili bogaty program artystyczny, wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Publiczność nagrodziła dzielnych pierwszaków gromkimi brawami.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała Dyrektor Szkoły – Zofia Pasierb. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Zespołu Szkół w Łące. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie legitymacji, pamiątkowych dyplomów oraz upominków przygotowanych przez rodziców. Tradycyjnie po uroczystym pasowaniu Uczniowie wraz z Rodzicami, Panią Dyrektor i Wychowawcą udali się na plac szkolny celem zasadzenia pamiątkowego drzewka.

pasowanie-41


foto: https://photos.app.goo.gl/haaSwp1e8Jyix8Y89

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *