6 grudnia to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Dla tych najmniejszych, którzy z niecierpliwością wyczekują Mikołaja z workiem pełnym prezentów oraz dla dorosłych, którzy nigdy nie utracili wiary w magię świąt.
Chcąc przywołać tę magiczną atmosferę 6 grudnia w naszej szkole z inicjatywy samorządu uczniowskiego zorganizowana została akcja „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Małgorzata Mikłoś
Damian Żyszkiewicz











