ANDRZEJKI W KLASACH DRUGICH

  W dniu 25 listopada uczniowie klasy II „a” i II „b” obchodzili w szkole Andrzejki. Ten dzień jest wspaniałą okazją do wspólnej zabawy oraz źródłem poszanowania tradycji. W tym roku naszą imprezę poprowadził pan Marcin, który jest muzykiem w zespole TOXIC. Zespół przygotował repertuar bogaty w utwory znane dzieciom, ale nie zabrakło również innych znanych piosenek. Dzieci wspólnie z nauczycielami świetnie się bawili. Uroku naszej zabawie dodał element przygotowanych wróżby, które również poprowadził pan Marcin. Wszyscy uczniowie są bardzo ciekawi, czy spełnia się one  w przyszłości.

Fotogaleria

Wychowawcy klas drugich: Aleksandra Markiewicz, Anna Miziuła

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.