6 maja przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do zagrody garncarskiej w Medyni Głogowskiej. Brały udział w warsztatach garncarskiej. Lepiły z gliny na kole garncarskim. Poznały dawne życie na wsi bez prądu i technologii. Wsi spokojna wsi wesoła.
A na końcu wyprawy nie zabrakło smakowitych lodów.
Magdalena Gaweł-Stochla











