WYCIECZKA DO ZAGRODY GARNCARSKIEJ W MEDYNI GŁOGOWSKIEJ

   6  maja przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do zagrody garncarskiej w Medyni Głogowskiej. Brały udział w warsztatach garncarskiej. Lepiły z gliny na kole garncarskim. Poznały dawne życie na wsi bez prądu i technologii. Wsi spokojna wsi wesoła.
    A na końcu wyprawy nie zabrakło smakowitych lodów.

fotorelacja

Magdalena Gaweł-Stochla

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.