Informacja w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022
Dyrektor Zespołu Szkół w Łące informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 01 września 2021 r. w Zespole Szkół w Łące o godz. 9.30.
Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w Kościele Parafialnym w Łące o godz. 8.30. Po zakończonej Mszy św. uczniowie pod opieką wychowawców przejdą do szkoły.
Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole odbędzie się w klasach:
– klasa I na sali gimnastycznej wspólnie z rodzicami dzieci,
– pozostałe klasy w salach lekcyjnych z wychowawcami klas:
– klasa II – sala 118,
– klasa III – sala 115,
– klasa IV – sala 103,
– klasa V- sala 114,
– klasa VI – sala 116,
– klasa VII – sala 119,
– klasa VIII a – sala 102,
– klasa VIII b – sala 106.
Przypominam jednocześnie, że w dalszym ciągu obowiązuje „Procedura przeciwdziałania, zapobiegania i zwalczania COVID – 19”. Obowiązują także zasady „reżimu sanitarnego” tj. zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego.
Z poważaniem
Zofia Pasierb











