OTRZĘSINY KLASY PIERWSZEJ


pasowanie222 października 2015 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbyły się długo oczekiwane otrzęsiny pierwszoklasistów. Jak się okazało, nie tak łatwo było zostać pełnoprawnym członkiem Gimnazjum w Łące. Żeby zasłużyć sobie na to zaszczytne miano, nasze koleżanki i koledzy musieli wykazać się różnymi umiejętnościami, zmagając się w kilku konkurencjach.

Ich wyczyny były oceniane przez jury w składzie: Pani Renata Rzeszutek-Lech wicedyrektor, Pani Edyta Szuberla – wychowawca, Pani Małgorzata Mikłoś i Pan Radosław Sworszt oraz Eliza

Świeboda, Aleksandra Cyrnek i Katarzyna Jodłowska – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Gimnazjaliści wzięli udział w quizie. Wykazali się umiejętnościami tanecznymi i manualnymi. Dziewczyny wbijały gwoździe, a chłopcy przebierali niemowlaka. Na koniec zaprezentowali się również w konkurencjach sportowych. Ostatnim elementem otrzęsin była uroczysta przysięga gimnazjalistów, po której wręczono im pamiątkowe dyplomy.

Na koniec Pani wicedyrektor Renata Rzeszutek-Lech, skierowała do pierwszoklasistów kilka słów życząc im sukcesów i powodzenia w murach nowej szkoły. I tak otrzęsiny 2015 roku przeszły do historii… Następne już za rok.

Mamy nadzieję, że pierwszoklasiści czują się dumni, że są już prawdziwymi uczniami. Życzymy im w imieniu naszej redakcji, aby dobrze czuli się w szkole, no i oczywiście samych dobrych ocen!!!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *