17 i 27 kwietnia 2018 r.
17 i 27 kwietnia 2018 roku uczennice klasy VI SP: Julia Bielenda, Aleksandra Gaweł, Weronika Gnat, Kinga Kwiatkowska, Kinga Pieczonka i Sybilla Wepsięć przeprowadziły w grupie III i II przedszkola zajęcia czytelnicze w ramach ogólnopolskiej akcji „PoczytajMY”. W przygotowanych scenkach i zabawach przedszkolaki przeniosły się w świat baśni i bajek.











