Sukcesy naszych uczniów Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 01 lipca 2021 17:35

Indywidualne i zespołowe sukcesy dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-VIII w II półroczu:

 -     Przedszkole gr I

Dagmara BarnatII miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

-       Przedszkole gr II

Sara Miziuła – I miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

Laura Farej – III miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

-       Przedszkole gr III

Andrzej BohoI miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

Lena StecII miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

Antonina PaśkoIII miejsce w przedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina”,

-       Przedszkole gr IV brak


-       klasa I

Piotr Dubiel – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Franciszek Gunia – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Krzysztof Stochla – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Hubert Gwizdała – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna, III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Palma i pisanka wielkanocna”, I miejsce w szkolnym wielkopostnym konkursie religijnym „Biblijna symbolika liczby 40”,

 

-       klasa II

Antoni Jurek – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Jagoda Kula – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Lena Dubiel – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Palma i pisanka wielkanocna”, nagroda w Szkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej – online, II miejsce w szkolnym wielkopostnym konkursie religijnym „Biblijna symbolika liczby 40”,

Jakub Szozda – I miejsce w regionalnym etapie XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, wyróżnienie w etapie wojewódzkim XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Palma i pisanka wielkanocna”,

Emila Puc - I miejsce w szkolnym wielkopostnym konkursie religijnym „Biblijna symbolika liczby 40”,

Patrycja Wiącek - III miejsce w szkolnym wielkopostnym konkursie religijnym „Biblijna symbolika liczby 40”,

 

-       klasa III

Szymon Kuras – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Julia Stochla – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

Maja Łagowska – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna,

 

-       klasa IV

Antoni Patron – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon” sesja wiosenna, wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim „Moja mała Ojczyzna”,

 

-       klasa V

Tomasz Ciasnocha – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Rok Stanisława Lema” pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski,


-       klasa VI

Wiktoria Wołos – III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Kangur matematyczny”, wysokie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Leon”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY,

Wiktor Porada – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Leon”,

Wiktoria Stępień – V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Leon”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria ALBUM, Laureat (II miejsce) w XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Moja miejscowość i region są piękne”,

Dominik Wołos – VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z matematyki „Leon”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria ALBUM, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „GEOPLANETA” – kategoria ALBUM,

Wiktoria Pieczonka – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG Plus” – kategoria TEST WIEDZY, wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Obcojęzycznych, „Order Dobroci” w Gminnym Konkursie RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ „Nie pytaj co inni mogą zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla innych”, III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym zorganizowanym przez ZS w Łukawcu,

Łucja Furtak – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria ALBUM, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY, wysokie miejsce (36 na 129 szkół na etapie ogólnopolskim)w Ogólnopolskim Konkursie „Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem”,

Klaudia Piatczyc – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „GEOPLANETA” – kategoria ALBUM,

Julia Dyrda – II miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim „O pióro księdza Jana Kalinki – Okruchy życia”,

 

klasa VIIa

Tymoteusz Paśko – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Poetyckim „O pióro księdza Jana Kalinki – Okruchy życia”,

 

-       klasa VIIb

Maria Brzoza – Finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z biologii, Finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z chemii, Finalista Konkursu Chemicznego „Alchemik”, Laureat - IV miejsce Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon”,

Karol Cieśla – Laureat -V miejsce Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon”,

Maja Bednarz – Laureat -VIII miejsce Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Leon”, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG” – kategoria TEST WIEDZY,

Aleksandra Świder – I miejsce w konkursie „Wiosenne Zmagania Artystyczne – rok Stanisława Lema” pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski.

 

-       klasa VIII

Katarzyna Gancarzbardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”, I miejsce w gminnym Konkursie „Deutsch ist einfacht” Wólka Podleśna 2021,

Zuzanna Dyrda - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”, VI miejsce w gminnym Konkursie „Deutsch ist einfacht” Wólka Podleśna 2021,

Karolina Pieczonka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”,

Grzegorz Świeboda - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”.