Ważna informacja

                                                      Szanowni Rodzice
       Z uwagi na właściwą organizację pracy przedszkola w dniu 4 czerwca 2021 roku (tj. piątek po Bożym Ciele) prosimy zainteresowanych rodziców o dokonywanie zapisu dzieci, które w wyżej wymienionym dniu potrzebują zapewnienia opieki przez przedszkole w Zespole Szkół w Łące. Dzieci proszę zapisywać u wychowawców przedszkola do 1 czerwca 2021 r. na listach, które znajdują się w oddziałach przedszkolnych.

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

Od dzisiaj do 12 czerwca 2021r. rozpoczynamy zapisy na dyżur wakacyjny w miesiącu LIPCU (1 – 31 lipca). Miesiąc SIERPIEŃ jest miesiącem wolnym od zajęć w przedszkolu i placówka będzie zamknięta. Dzieci proszę zapisać poprzez wypełnienie „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny”, którą należy złożyć u wychowawców grup przedszkolnych lub w sekretariacie Zespołu Szkół w Łące. Karty zgłoszenia są dostępne u wychowawców grup.

Zapisy trwają w dniach od 31.05.2021r. do 12.06.2021r. Po tym terminie nie będzie można zgłosić dziecka na dyżur wakacyjny. W przypadku potrzeby uczęszczania dziecka jedynie w wybranym tygodniu/ach lipca proszę  o zaznaczenie tego w karcie zapisu. Na dyżur uczęszczają wyłącznie dzieci zgłoszone w w/w terminie i uczęszczające do naszego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

Z poważaniem

Zofia Pasierb

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.