Zabawa karnawałowa II SP

karnawa 2 spZabawa karnawałowa w klasie II szkoły podstawowej

   Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W poniedziałek 15 lutego 2021r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klasy II. Na ten dzień nasza klasa zamieniła się w salę balową, udekorowaną serduszkami i balonami. Drugoklasiści przybyli na zabawę w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Podczas zabawy dzieci tańczyły twista, rock and rolla, kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni, ogłoszono przerwę na posiłek. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

wych. Agnieszka Bal-Krasowska

   Foto:https://photos.app.goo.gl/UK2nxW63SDJXXMP17

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.