Sukcesy uczniów w konkursach


Rok szkolny 2019/2020

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  • Maria Brzoza – klasa VIb – Finalista Konkursu z Biologii

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Rok szkolny 2018/2019

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  • Paulina Piatczyc – klasa VIII – Finalista Konkursu z Biologii
  • Kamil Pawlak – klasa III gim.  Laureat Konkursu Informatycznego

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Rok szkolny 2017/2018

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

  •         Paulina Piatczyc – kl.VII – laureat Konkursu z Przyrody
  •         Filip Świder– kl.VI – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „A jak ciebie kto zapyta… – ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1918 – 1922”

        Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

  •         Maria Brzoza – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Leon”,
  •         Maria Brzoza – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny,
  •         Zofia Michałek – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny,
  •         Kamil Pawlak – IV miejsce w Konkursie Informatycznym o Puchar Prezesa Asseco Poland „ZSE PROGRAMMER’S

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Rok szkolny 2016/2017

„NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH” KONKURSY KURATORYJNE

Uczniowie naszej szkoły, biorący  udział w etapie wojewódzkim konkursów kuratoryjnych, uzyskali tytuły laureatów i finalistów. A oto szczegółowe wyniki:

Jerzy Brzoza  – uczeń klasy III gimnazjum

· Laureat Konkursu Biologicznego

· Laureat Konkursu Chemicznego

· Laureat Konkursu Fizycznego
Paulina Piatczyc – uczennica klasy VI SP

       · Laureatka Konkursu z Przyrody

Jakub Śliz – uczeń klasy III gimnazjum

       · Finalista Konkursu Historycznego

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Rok szkolny 2015/2016

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

            Jerzy Brzoza  – kl. II gim  – Laureat Konkursu Biologicznego

        Jerzy Brzoza  – kl. IIgim  – Laureat Konkursu Chemicznego

        Paulina Piatczyc – kl.V – Finalista Konkursu z Przyrody

        Kamil Pawlak – kl.VI – Finalista Konkursu z Języka Angielskiego

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

             Jerzy Brzoza klasa II gim  – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów

         Jerzy Brzoza  kl. II gim  – wyróżnienie w Gimnazjalnym Podkarpackim Konkursie Chemicznym

         Karolina Pieczonka kl. III SP – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Ożoga,  Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski

         Klaudia Kremska kl. VI wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras” pod honorowym patronatem Pana Andrzeja Ożoga, Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski.

         Karolina Leś kl. VI – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom”, organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego

         Kornel Ataman kl. I – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego

         Magdalena Gaweł kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty

         Patrycja Guzek kl.IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty

         Amelia Walczak kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty

         Magdalena Gaweł kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno

         Patrycja Guzek kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno

         Tymoteusz Paśko kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno

         Amelia Wilk kl. IIa – nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zima w papierowym ogrodzie – nadchodzi czas kolędowania” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury Pobitno

         Maria Brzoza kl. IIb – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego,

         Wiktoria Bojda kl. IIb – wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę w Rzeszowie „Zilustruję Brzechwy wiersz”,

         Karol Cieśla kl. IIb – nagroda w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Stroik wielkanocny” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego

         Krystian Dudek  kl IIb –  nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosna w papierowym ogrodzie – zwiastun wiosny” organizowanym pod patronatem Kuratora Oświaty

         Bartłomiej Ciasnocha kl. IIb – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – nasz dom” organizowanym pod patronatem Starosty Rzeszowskiego,

         Bartłomiej Szczepański kl. I gim – II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa)

         Jakub Śliz kl.II gim – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

         Aleksandra Cyrnek kl. II gim II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa),

         Karol Ryś  kl. III gim II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD – (klasyfikacja drużynowa),

         Sylwia Szubart kl. IIIgim – nagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej Twórczości „Kolędnicy Wędrownicy” organizowanym przez Ośrodek Kultury w Krasnem.

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

Julia Dyrda (przedszkole) – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”

Patrycja Guzek (kl. I a) – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”

Maria Brzoza( kl. I b) – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego i literackiego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”

Roksana Franus (II gim.) – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pomóżmy Zwierzakom 2014”

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

Jerzy Brzoza (kl. VI ) – laureat konkursu z przyrody

Jerzy Brzoza (kl. VI ) – laureat konkursu z matematyki

Adrian Laskowski (kl. III gim.) – finalista konkursu z fizyki

 

Rok szkolny 2012/2013
Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

Dominika Kania (kl. III gim) – laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Jerzy Brzoza (kl. V) – laureat konkursu przyrodniczego

Konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i międzyszkolne:

Katarzyna Jodłowska (kl. VI) – IV miejsce w części sportowej konkursu wiedzy o PTTK organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Rzeszowie

Magdalena Kula (kl. I gim) – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Janusza Korczaka” – prezentacja multimedialna

Dominika Kania (kl. III gim) – II miejsce Wojewódzkim Konkursie poetyckim o Januszu Korczaku

Gabriela Mendrala (kl. III gim) – laureat konkursu plastyczno – literackiego „Pomóżmy Zwierzakom 2012”

Justyna Stec (kl. III gim) – laureat konkursu plastyczno – literackiego „Pomóżmy Zwierzakom 2012”

 


SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!







Jerzy Brzoza  – kl. II gim  – Laureat Konkursu Biologicznego

Jerzy Brzoza  – kl. IIgim  – Laureat Konkursu Chemicznego

Paulina Piatczyc – kl.V – Finalista Konkursu z Przyrody

Kamil Pawlak – kl.VI – Finalista Konkursu z Języka Angielskiego

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.