Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Krzysztofa Jurgiela


u215 marca 2018 r.

15.03.2018r. w Zespole Szkól w Łące odbyło się spotkanie z organizatorem konkursu plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”. Konkurs ten trwa do 6 kwietnia 2018 r. i jest organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Rzeszowie. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas 0- 3 z wychowawcami. Panie przeprowadziły pogadankę dotyczącą promowania wśród uczniów naszej szkoły, pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą w gospodarstwach rodziców i

dziadków. Dzieci obejrzały bajkę „ O koguciku”. Na zakończenie tego spotkania policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przypomnieli uczniom o zasadach dotyczących bezpiecznej drogi do szkoły.

Galeria zdjęć >> https://photos.app.goo.gl/ICPr4YPFXnHwRuTK2

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.