Szkolna Wigilia


jaselka 122 grudnia 2017r.

W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyła się szkolna Wigilia. Najpierw uczniowie wraz z wychowawcami w klasach podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnego stołu. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i rozmów o bożonarodzeniowych tradycjach.
Następnie cała szkolna społeczność oraz rodzice uczniów spotkali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć jasełka przygotowane przez grupę starszą przedszkola. Wszyscy wraz z Maryją i Józefem wędrowali do betlejemskiej szopy, by

spotkać się z nowo narodzonym Dzieciątkiem i razem z Mędrcami ze Wschodu oddać mu pokłon. Występ przedszkolaków uświetniły przepiękne kolędy w wykonaniu szkolnego chóru i wszystkich zebranych.
Na zakończenie obecny na uroczystości zastępca Wójta Gminy Trzebownisko, Pan Sławomir Porada, złożył wszystkim świąteczne życzenia. Życzenia wszystkim zebrany złożyła też Pani Dyrektor Zofia Pasierb oraz ksiądz proboszcz Andrzej Buchowski.

GALERIA ZDJĘĆ >> https://photos.app.goo.gl/oILnio2Ybknwl9bK2

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.