WCZORAJ PRZEDSZKOLAKI DZISIAJ JUŻ PIERWSZAKI


pasowanie17 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia, której celem było włączenie pierwszoklasistów do grona społeczności uczniowskiej.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na sali gimnastycznej. Dzieci pod kierunkiem Pani Barbary Gołojuch rozpoczęły uroczystość występem artystycznym. Pierwszaki z gracją i szykiem zatańczyły poloneza, a następnie zaprezentowały wiersze i piosenki. Gromkie brawa były dowodem, że przygotowały się na przysłowiową piątkę.

Po części artystycznej uczniowie klasy pierwszej

ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po tych słowach Pani Dyrektor Zofia Pasierb dokonała symbolicznym ołówkiem aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Łące.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.