Turniej „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”- eliminacje powiatowe 2012

 


brd25

20 kwietnia 2012 r. drużyna z Gimnazjum w Łące w składzie: Karol Kiljan, Kacper Kołek i Adrian Laskowski, wzięła udział w eliminacjach powiatowych Powiatu Rzeszowskiego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”, które odbyły się na obiektach Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim oraz Miasteczku Ruchu Drogowego, zlokalizowanego przy Ośrodku Sportu i Rekreacji „Wodnik”.
Organizatorami Turnieju byli: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie, Komenda Miejska Policji

 

w Rzeszowie, Burmistrz Głogowa Młp., Zespół Szkół w Głogowie Młp. i Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Głogowie Młp.

W Turnieju udział wzięło osiem trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych: Górno, Łowisko, Błędowa Zgłobieńska, Głogów Małopolski, Stobierna Nr 1, Styków, Niechobrz Nr 2, Borek Stary oraz sześć trzyosobowych drużyn ze szkół gimnazjalnych: Górno, Łąka, Głogów Młp., Łowisko, Wólka Niedźwiecka, Tyczyn.

Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna miała na celu sprawdzenie wiedzy uczestników z zakresu przepisów o ruchu drogowym, znajomości znaków drogowych i zasad udzielania pomocy przedmedycznej. Po rozwiązaniu testu każdy uczestnik turnieju przystąpił do części praktycznej, polegającej na przejechaniu rowerem przez miasteczko ruchu drogowego i pokonaniu toru przeszkód.

Drużyna z Gimnazjum w Łące zajęła II miejsce w katergorii szkół gimnazjalnych. Gratulacje!!!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.